YONEX DUORA Z-STRIKE NOWOŚĆ! - badmintonpogon.pl

YONEX DUORA Z-STRIKE NOWOŚĆ!

Wyniki wyszukiwania|Rakiety|Rakiety » YONEX

Cena:719.00
Netto:584.55(Vat 23%)
dostępny

Flex:  Sztywna

Rama: H.M. Graphite/NANOMETRIC DR/Hyper-MG

Shaft: H.M. Graphite/NANOMETRIC/EX-HMG

Waga/Grip: 3U (Ave.88g) G4,5 | 2U (Ave.93g) G4,5

Naciąg: brak

Rekomendowana siła naciągu:3U 20-28lbs, 2U 21-29lbs,

Kolor: Biały/Czarny

Kraj produkcji Japonia

DUAL OPTIMUM SYSTEM

Technologia zwiększa kontrolę uderzenia o 3% (forehand) oraz zwiększa szybkość uderzenia o 9% (backhand).

EXTRA SLIM SHAFT

EXTRA SLIM SHAFT – NAJCIEŃSZY I NAJMOCNIEJSZY SHAFT WYPRODUKOWANY PRZEZ YONEX, Technologia NANOMETRIC została użyta do produkcji ultra cienkiego, ultra mocnego i aerodynamicznego shaftu w celu wykonywania mocniejszym uderzeń.

NANOMETRIC

NANOMETRIC zwiększona siła wiązania pomiędzy włóknami węglowymi pozwala przenieść konstrukcje shaftu na wyższy poziom zaawansowania. Zmniejszenie ilości węgla w shafcie sprawia, że jest on 60% cieńszy, niż w tradycyjnych rakietach nie tracąc sztywności. Yonex stworzył rewolucyjną rakietę z lekką głowicą i wysoką kontrolą.

NANOMETRIC DR

Nanometric DR jest nowym tworzywem węglowym opracowanym przez Firmę YONEX bazującym na unikalnej technologii NANOSCIENCE . Pierwotnie opracowano je dla materiałów stosowanych w przemyśle lotniczym, przez Toray Industries. Teraz po raz pierwszy zostało zastosowane w procesie produkcji rakiet . NANOMETRIC DR czyni serię Duora klasą samą w sobie.

DUORA GROMMET

Najnowszy design grommetu łączy ze sobą 8 przelotek z różną grubością z każdej strony ramy. Dzięki temu, uderzenie stroną bekhendową zwiększa siłę odbicia lotki dzięki sztywniejszemu ułożeniu naciągu

ISOMETRIC

Izometryczny kształt głowicy maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tworząc większy sweetspot.

NEW GROMMET PATTERN

Nowy system przelotek, w którym wykorzystuje się większą ilość otworów co powoduje bardziej wydajne wykorzystanie naciągu.

HORIZONTAL-A CONCEPT

Yonex zastosował nowy system przelotek nazwany HORIZONTAL – A CONCEPT. Specjalnie ułożone przelotki sprawiają, że 4 struny poziome usytuowane w górnej części ramy zwiększają pole aktywnego trafienia.

SOLID FEEL CORE

System poprawia komfort gry po przez eliminacje szkodliwych wibracji. Jest on stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.

AERO + BOX FRAME

Łączy w sobie szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.

NEW BUILT - IN T-JOINT

Nowo zaprojektowany lekki „New Built-in T-Joint” zbudowany z żywicy epoksydowej poprawia parametry ramy przez zmniejszenie kształtu i wagi oraz zwiększenie jej stabilności.

T - ANCHOR

Nowy kompozytowy materiał T -Anchor zastosowany w T-Joint redukuje drgania rakiety powstałe przy niecentrycznych uderzeniach.

CONTROL SUPPORT CAP

Jest węższy o 88% niż w konwencjonalnych ramach dla szybszej zmiany uchwytu i lepszej manewrowości.

 

Cena katalogowa: 849.00 zł