Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma:

FHU „ATAK” Mariusz Pogoń

32-200 Miechów,

ul. Gen.Sikorskiego 9/27

REGON: 35674990

NIP: 659-124-56-17

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 3296 w Miechowie

Nr konta bankowego: Pekao S.A. 05124011251111001030262789

KONTAKT:

tel.505163797

mail:fhu.ataksport@gmail.com

1. Sprzedaż prowadzimy zarówno wysyłkowo jak również istnieje możliwość odbioru osobistego. Zamówienia wysyłkowe można składać z naszej strony za pośrednictwem formularza, wysyłając e-mail na adres: fhu.ataksport@gmail.com  , bądź telefonując pod numer 505163797.

 

2. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie ATAK-SPORT wyrażone są w polskich złotych i zawierają należny podatek VAT.

 

3. Ceny podane przy poszczególnych towarach są wiążące z chwilą złożenia przez Klienta zamówienia. W przypadku niemożności spełniania przez Sklep ATAK-SPORT świadczenia o właściwościach zamówionych przez Klienta z powodu wyczerpania się partii towaru, Sklep ATAK-SPORT zastrzega sobie prawo do zwolnienia ze zobowiązania poprzez zaproponowanie świadczenia zastępczego w postaci produktu z tej samej grupy, tej samej jakości, w tej samej cenie. O zaistniałych okolicznościach klient zostanie niezwłocznie poinformowany pisemnie. Klient ma prawo nie przyjąć świadczenia zastępczego i odstąpić od umowy.

 

4. Sklep ATAK-SPORT zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów w sklepie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

W ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania zamówienia drogą internetową, na adres mailowy zamawiającego odsyłane jest potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Realizacja zamówienia polega na przesłaniu towaru przesyłką kurierską/pocztą na adres podany przez Zamawiającego w zamówieniu. Opłata za towar (cena brutto plus koszt przesyłki) uiszczana jest w formie przedpłaty przez Zamawiającego lub przy odbiorze towaru.

 

5. Wszystkie umieszczone na stronie ceny towarów to ceny brutto (z VAT), jednak nie zawierają one kosztów przesyłki, które dla jednej paczki za pobraniem wynoszą:

WagaKoszt
od 5 -20 kg 20zł
powyżej 20 kg25zł

 

 

 

 


6. Paczka wysyłana przesyłką-Poczta Polska kosztuje nie mniej niż 14zł lub 5zł-list polecony.

 

7. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku (Dz. U. Nr 22, poz. 271) o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu w Sklepie FHU Atak-Sport bądź przesłać pisemne oświadczenie na jego adres, przed upływem 10 dni. Zwrot towaru może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został w żaden sposób zniszczony.

Klient wysyła towar na własny koszt ( z wyraźnym oznaczeniem przesyłki „ZWROT”) pod adres Sklepu Atak-Sport. W takim przypadku gwarantujemy zwrot wartości zwracanego towaru. Pieniądze wysyłamy przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe podane przez klienta. Uwaga: koszt dostawy nie podlega zwrotowi.

 

8. Sklep ATAK-SPORT rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni, od daty otrzymania reklamowanego towaru. Reklamacje przyjmujemy pod adresem Sklepu FHU Atak-Sport. Towar należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres Sklepu FHU AtakSport. Przesyłka musi zawierać kompletnie wypełnione zgłoszenie reklamacyjne oraz mieć wyraźne oznaczenie „REKLAMACJA”. Po rozpatrzeniu reklamacji towar jest odsyłany do Klienta na koszt sklepu.

Dla usprawnienia procesu reklamacyjnego przed dostarczeniem reklamowanego towaru należy skontaktować się telefonicznie lub przez e-mail ze sklepem. O decyzji w sprawie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie niezwłocznie powiadomiony przez e-mail lub telefonicznie.

 

Z poważaniem, FHU „ATAK”

Close Menu